Drukuj przepis

Imbirowa herbatka na imprezowe problemy żołądkowe


Sylwester, a zaraz za nim karnawał czy zakrapiane przyjęcia mogą pociągnąć za sobą niepożądane imprezowe problemy żołądkowe - myślę że dobrze wiecie o czym myślę :) Jednym z takich domowych lekarstw (sprawdzonym) jest herbatka imbirowa która jednocześnie jest przepyszna .Składniki :

  • łyżeczka startego świeżego imbiru
  • torebka dobrej herbaty
  • plasterek cytryny
  • wrzątek
Przygotowanie :
Zetrzyj na tarce ok 2 cm świeżego imbiru, wsyp do szklanki i zalej wrzątkiem. Poczekaj momencik aż wiórki imbiru zaczną opadać i włóż do szklanki torebkę herbaty na ok 2 minuty. Na koniec dodaj sok z plasterka cytryny i kto cukruje pół łyżeczki cukru.

Dodatkowe info:
Herbatka z imbirem to nie tylko domowe lekarstwo na problemy żołądkowe, herbatka taka pomaga również przy przeziębieniach, katarze i nawet na kaca :) 
lekarstwo na kaca domowy przepis na kaca wymioty przepis herbata herbatka ziołowa aby nie wymiotowaćImbirowa herbatka na imprezowe problemy żołądkowe wyleczyć kaca klin klinem po imprezie kac przyjęciu wymiotuje lekarstoherbata z imbirem przepis na karnawał przyjęcie sylwestrowe domówka kolega wymiotuje wymiociny pomoc

Imbirowa herbatka na imprezowe problemy żołądkowe przepis domowe lekarstwo na kaca kac gigant lek piłeś nie jedź upojenie alkoholowe w ciąży nie piję wódka alkohol procent od jutra nie piję

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz