Drukuj przepis

Kurcze nać


Kurcze nać to sałatka o zdecydowanych a zarazem idealnie pasujących do siebie smakach. Na wszelakich spotkaniach czy przyjęciach w większym gronie efekt wow gwarantowany.Składniki :
 • podwójna pierś kurczaka
 • 4 łodygi selera naciowego
 • 5 plasterków ananasa z puszki
 • pęczek szczypiorku
 • 3 łyżki suszonej żurawiny
 • 2 - 3 łyżki majonezu
 • 4 łyżki jogurtu naturalnego
 • sól, pieprz
 • przyprawa kebab-gyros
 • 3 łyżki oleju rzepakowego
Przygotowanie :
Pierś kurczaka oczyszczamy i kroimy w kosteczkę (1x1 cm) i marynujemy w oleju z przyprawą kebab-gyros. Po ok godzinie smażymy na lekko rumiano i studzimy.
Seler naciowy kroimy w cienkie talarki, ananasa w małe kawałki a szczypiorek szatkujemy.
Wszystkie te składniki łącznie z żurawiną, majonezem i jogurtem łączymy ze sobą i mieszamy doprawiając lekko solą i pieprzem.

x
sałatka z kurczakiem i ananasem i selerem naciowym z piersią z kurczaka i kurczakiem wędzonym pyszna sałatka z kurczakiem selerem i porem z selerem konserwowym i ryżem jajkiem kurczak, przyjęcie, Sylwester, menu, Mechanik w kuchni, tasty, smaczne, przekąski na przyjęcie, Przekąski na sylwestra, Salad, chicken, pineapple, celery, adoption, New Year's Eve, menu, Mechanic in the kitchen, party snacks, Snacks for New Year's Eve,sałatka z kurczakiem i ananasem i selerem naciowym z piersią z kurczaka i kurczakiem wędzonym pyszna sałatka z kurczakiem selerem i porem z selerem konserwowym i ryżem jajkiem kurczak, przyjęcie, Sylwester, menu, Mechanik w kuchni, tasty, smaczne, przekąski na przyjęcie, Przekąski na sylwestra, Salad, chicken, pineapple, celery, adoption, New Year's Eve, menu, Mechanic in the kitchen, party snacks, Snacks for New Year's Eve, kurcze naćsałatka z kurczakiem i ananasem i selerem naciowym z piersią z kurczaka i kurczakiem wędzonym pyszna sałatka z kurczakiem selerem i porem z selerem konserwowym i ryżem jajkiem kurczak, przyjęcie, Sylwester, menu, Mechanik w kuchni, tasty, smaczne, przekąski na przyjęcie, Przekąski na sylwestra, Salad, chicken, pineapple, celery, adoption, New Year's Eve, menu, Mechanic in the kitchen, party snacks, Snacks for New Year's Eve, kurcze nać

sałatka z kurczakiem i ananasem i selerem naciowym z piersią z kurczaka i kurczakiem wędzonym pyszna sałatka z kurczakiem selerem i porem z selerem konserwowym i ryżem jajkiem kurczak, przyjęcie, Sylwester, menu, Mechanik w kuchni, tasty, smaczne, przekąski na przyjęcie, Przekąski na sylwestra, Salad, chicken, pineapple, celery, adoption, New Year's Eve, menu, Mechanic in the kitchen, party snacks, Snacks for New Year's Eve, kurcze nać

1 komentarz:

 1. Ananas i żurawina...nie wiem, czy dla mnie nie za słodko, no chyba, że żurawina niesłodzona? Nie zmienia to faktu, że przepis bardzo ciekawy.

  OdpowiedzUsuń